اطلاعیه ها
1394/05/26 11:35

1394/05/26 | اطلاعیه شماره 5 : افزودن کالاهای بهداشتی متمایز به سبد کالاهای رادین

1394/05/26 | اطلاعیه شماره 5 : افزودن کالاهای بهداشتی متمایز به سبد کالاهای رادین
به اطلاع کلیه مشاوران محترم رادین می ر ساند، شرکت رادین با توجه به اهداف بلندمدت خود و نیز جهت سهولت کار بازاریابان، اقدام به افزودن اقلامی جدید در راستای مد، زیبایی و طراوت به سبد کالاهای خود نموده است. بر همین اساس، در فاز اول، شرکت محصولات بهداشتی طبیعی  و گیاهی را به کالاهای خود افزوده است. این کالاها به دلیل داشتن ویژگی های متمایز که در ذیل به برخی از آنها اشاره می گردد، از بین گزینه های متعدد برگزیده شده است:
1) کلیه محصولات تولید داخل بوده که با معیارها و استانداردهای بین المللی تولید می گردد.
2) کلیه محصولات دارای فرمول انحصاری و گواهی ثبت اختراع هستند.
3) محصولات افزوده شده دارای تأییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت غذا و دارو و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می باشد.
4) با توجه به اینکه دانش فنی این محصول بوسیله شرکت رادین خریداری شده است، عرضه این محصول نیز به شکل انحصاری در اختیار شرکت قرار گرفته است.
5) مخترع محصولات این برند، عضو بنیاد ملی نخبگان بوده و دارای گواهی های ملی و بین المللی زیادی است.
6) این محصول بهداشتی از عصاره های طبیعی و منطبق با محیط زیست و پوست و بدن تهیه گردیده است و با محصولات شیمیایی صرف، تفاوت بسیاری دارد.
لازم به ذکر است شرکت رادین با توجه به سیاست خود در ارایه کالاهای مربوط به حوزه مد و زیبایی، سیاست افزایش سبد کالای خود را بر اساس این سیاست قرار داده است و صرفا اضافه نمودن کالای مصرفی را مد نظر قرار نمی دهد. 

روابط عمومی شرکت بازاریابی شبکه ای رادین

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :

برچسب ها :