مصاحبه با برترین ها


مصاحبه با خانم سمیرا صالحی،رتبه ی برتر شبکه سازی در دوره های متوالی و عضو منتخب در همایش های تقدیر از برترین ها و همچنین عضو باشگاه میلیونرها

1-لطفا خودتان را معرفی کنید ؟

سمیه(سمیرا) صالحی متولد 1363/1/1 و ساکن شیرازم. مجرد و مستقل زندگی میکنم. از یک اسفند 1396 افتخار همکاری با نتورک عادلانه خانواده کارآفرین رادین رو دارم.

2-نحوه آشنایی شما با شرکت نیک پوشان رادین رو برامون تعریف کنید ؟

زمانیکه در شرکت نتورک قبلی به چالش خوردم و بعد از بیش از 2سال کار سخت خودم و سازمانم با بدهی زیاد دست و پنجه نرم میکردم و نتایج پاسخگوی نیازها و توقعاتم نبود، با دعوت معرفم آقای نجات با شرکت نیکپوشان رادین آشنا شدم در تاریخ 20 بهمن 96 و بعد از بررسی شرایطم و فرصت پیش رو تصمیم گرفتم شروعی دوباره در مسیر صحیح داشته باشم.
کتاب شیب نوشته ست گودین نقطه تحول زندگیم شد که میگفت وقتی می بینی مسیرت به مقصد حتی نزدیک هم نمی شه، شجاعت داشته باش و رهاش کن و تغییر مسیر بده.

3-آیا قبل از پیوستن به شرکت نیک پوشان رادین دارای سابقه فعالیت بازاریابی شبکه ای در شرکت دیگری بودید ؟

از سال 95 در یکی از شرکتهای همکار در بازاریابی شبکه ای شروع به کار کردم و تجربه این مدت در کنار فاکتورهای موثر دیگه بهم کمک کرد تا در بستر مناسب رادین رشد ایجاد بشه.و اونجا به خاطر موانع زیاد یاد گرفتم چالش به عنوان اصل بپذیرم، سرسخت بودن و جا نزدن و نترس بودن ماحصل این مدت بود و بابت همه اون چالش ها و سختی ها خدا رو شاکرم چون باعث شد قدر جایگاهم و کد نمایندگیم رو در رادین بیشتر بدونم

4-با توجه به اینکه شما جز برترین شبکه سازان شرکت رادین هستید ، رمز موفقیت خودتان در رعایت کردن چه اصولی می بینید ؟

مهمترین اصل آموزش پذیری و پیروی از سیستم واحد و عامل بودن و منتظر هیچکس نموندن باید بگم هیچ برنامه آموزشی رو از دست ندادم و از دست نمیدم و البته در کنار این اصول موارد زیرهم برای موفقیت امثال من بی تاثیر نبوده،بستر مناسب و پلن سوددهی که رادین برای ما ایجاد کرده فضای آموزشی باز و محتوای به روزی که توسط استاد میلاد حبیب اللهی در دسترسم بود(البته در اختیار همه اعضای خانواده هست)
جلسات و کمپهای آموزشی که به صورت دوره ای برگزار می شد وجود تاپ لیدرمسعود حسینی بخاطر استراتژی بینظیر و نگرش رشدشون و لیدر سجاد احمدی بابت حضور موثرشون در تک تک چالشها سازمان فروش هدفمند و جنگنده ای که حس خوب به رادین داشتن

5-شما در طول هفته چه اقداماتی را چند بار تکرار می کنید که منجر به این نتایج درخشان شده است ؟

ایجاد عادت های موثر مثل:
لینک روزانه، نتورک ینی ارتباط
پرسپکتینگ مستمر
حضور در جلسات سیستمی و انگیزشی بصورت مستمر
همسویی با استراتژی و سیستم
کتابخوانی
اقدام به فروش روزانه
کسب مهارت های آموزشیاری و پرزنتوری برای بهترین شدن

6-ویژگی های یک شبکه ساز برتر از نگاه شما چیست ؟عامل بودن
لیست هدف پویا داشتن
کتابخوانی
به دل ترسها و چالشها زدن
خسته شدن ولی جا نزدن
کنترل احساسات
تشنه اطلاعات بودن
حضور در کنار سازمان بودن تحت هر شرایطی(این به معنای به جاشون کار کردن نیست)

7-تا کنون از همکاری با رادین چه دستاوردهایی داشتید ؟

کمترین چیزی که رادین بهم داد استقلال مالی بود
و در کنارش بهم عزت نفسی داد که متوجه بشم سرمایه اصلی خودم هستم و هیچ غیرممکنی تو ذهنم تعریف نشده
و البته بزرگترین دستاورد، فرصت کارآفرینی هست که رادین در اختیارمون گذاشته که تو شرایط اقتصادی الان منفعل نباشم بتونم تاثیرگذار باشم و این فرصت برای همه بصورت برابر وجود داره

8-یکی از تلخ ترین تجربه های خودتان را در راه رسیدن به اهدافتان را برایمان تعریف کنید

 یکی از تلخترین لحظات و تجربه  تو این تجارت زمانی هست که افرادی معرفی به کار میشن ولی با داشتن شرایط مالی و اجتماعی زیر خط فقر، بعضاٌ باز به این فرصت عادلانه و سودده نه میگن و حاضر به تغییر نمیشن و واقعاٌ درک کردنشون برام سخته، آخه مگه بالاتر از سیاهی مگه رنگی هست؟

9-شیرین ترین لحظه خود را از همکاری با رادین را برایمان تعریف کنید

 روز همایش رادین در 21 تیرماه که 3نفر از سازمانم روی سن صحبت کردن شیرین ترین لحظه بود و این ویژنی بود که چندماه قبل تو جلسه هفتگی گفته بودم و تیک کردنش برام لذتبخش بود.

10-از نگاه شما بازاریابی شبکه ای یعنی ....................؟

یک فرصت عادلانه برای تغییر زندگی همه افراد که همه میتونن از یک نقطه یکسان شروع کنند.

11-به عنوان سخن آخر چه پیامی به خوانندگان این مصاحبه دارید ؟

زندگی ارزش بهتر زندگی کردن رو داره، پیشنهاد میکنم فرصتهایی که تو مسیر زندگیمون هست رو بدون آنالیز رد نکنیم
درد حسرت با هیچ دردی قابل مقایسه نیست.

و درپایان جا داره قدردانی کنم از دکتر محمودی و خانم محمدپور و استاد میلاد حبیب اللهی و دکتر خوش رج که این بستر رو برای کارافرینی مهیا کردند و از تاپ لیدر حسینی و لیدر سجاد احمدی و سایر حامیانم که بینهایت در این مسیر کمکم کردن و از سازمان فروشم که در تمام لحظات هدفمند درکنارم بودن و در رقم خوردن نتایج سهم بسزایی داشتند.