مصاحبه با برترین ها


مصاحبه با آقای عبدالعزیز سپهرتاج،رتبه ی برتر شبکه سازی در دوره های متوالی و عضو منتخب در همایش های تقدیر از برترین ها و همچنین عضو باشگاه میلیونرها

1-لطفا خودتان را معرفی کنید؟
درود بر همه همکاران در شرکت رادین و سایر عزیزان ، بنده متولد 20 شهریور 1370 ساکن بندرعباس و متاهل هستم.
دقیقا از تاریخ 26 دی ماه 1395 در شرکت رادین ثبت نام کردم و خوشحالم که با رادین همکاری دارم.
2-نحوه آشنایی شما با شرکت نیک پوشان رادین رو برامون تعریف کنید؟
من در شرکت قبلی ام با استاد میلاد حبیب اللهی آشنا و وارد همکاری شدم ، بعد از مدت خیلی کوتاهی ایشون تصمیم گرفتند به شرکت رادین بروند اما من باهاشون همراه  نشدم چون تازه تیمم رو آورده بودم اونجا و دیگه باهام به جای دیگه نمی اومدن ولی بعد از مدت کوتاهی با توجه به اینکه من به توانایی آقای حبیب اللهی بله گفته بودم و بستر اون شرکت و بعد از جدایی ایشون از شرکت قبلی و وصل شدن به برادر مدیر عامل که در اون شرکت لگ بودند و  تجربه کار با ایشون به این نتیجه رسیدم که بهترین تصمیم اینکه با آقای حبیب اللهی همراه بشیم و وقتی با تیمم این موضوع رو در میان گذاشتم تنها 2 نفر از اونها بهم اعتماد کردند و این شد که به رادین پیوستیم
3-آیا قبل از پیوستن به شرکت نیک پوشان رادین دارای سابقه فعالیت بازاریابی شبکه ای در شرکت دیگری بودید؟
بله من از هفتم شهریور ماه 1393 با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم و در شرکت های ابرتجارت کهکشان ، سیمرغ فعالیت داشتم ، مدت کمی هم تکسو بودم و بعد از اون به رادین اومدم.
4-با توجه به این که شما جز برترین شبکه سازان شرکت رادین هستید ، رمزموفقیت خودتان را در رعایت کردن چه اصولی میبینید؟
کار کردن روی خودم من روزی که وارد شدم در همه چیز ضعیف بودم ولی هیچوقت فکر نکردم نمیتونم یاد بگیرم ، روی خودم کار کردم ، تا میتونستم به مطالعه کتابهای مختلف پرداختم ، هیچ جلسه یا گردهمایی رو از دست ندادم و سعی کردم افراد موفق تر از خودم رو زیر نظر بگیرم و ببینم اونها چطور اقدامات رو انجام میدن و الگو برداری کردم.
5-شما در طول هفته چه اقداماتی را به چند بار تکرار میکنید که منجر به این نتایج درخشان شده است؟
اقدامات روزانه لازم در تجارت بازاریابی شبکه ای همه جا یکسان هست و تقریبا همه میدانند. اقدام به مشتری یابی در زمینه محصولات و جذب همکار و همچنین آموزش افراد مجموعه . اما چیزی که خودم فکر میکنم باعث ایچاد تفاوت میشه ، اول این هست که من اقداماتم رو با ایمان و باور کامل انجام میدم و در کارم جدیت دارم به طوری که هیچ چیز رو بر کارم اولویت نمیدم و دوم اینکه با صداقت کار میکنم و به دست آوردن اعتماد همکارانم بسیار برام مهمه.
6-ویژگی های یک شبکه ساز برتر از نگاه شما چیست؟
اهمیت به خود سازی
اقدام روزانه
صبر بی نهایت
7-تا کنون از همکاری با رادین چه دستاورد هایی داشتید؟
واقعا نه میتونم کامل توصیف کنم و نه اینجا میشه همش رو نام ببرم رادین بهترین انتخاب من بود و خوشحالم که در این مسیر قرار گرفتم من در تمام شرکت های قبلی از لحاظ نتورکی موفق بودم ، فروش و تیم سازی عالی داشتم ولی هیچکدوم به من درآمد خوب و ثبات کاری ندادن اما در رادین بزرگترین دستاورد من این بود که این بار موفقیت نتورکی من منجر به درآمد عادلانه شد و باعث شد اعتبار و اعتماد خودم رو پیش خانواده بدست بیارم و بتونم در زندگی خودم با درآمد خوب مستقل و با اطمینان به خواسته هام برسم.من بسیار خوشحالم که در تیرماه 1398 موفق شدم بیش از 40 نفر رو به درآمد بین یک و نیم میلیون تا هفت میلیونی برسونم که تمام این نفرات در بیشترین حالت یک سال و نیم هست که با نتورک آشنا شدن و البته تازه شروع راه هستیم و دستاورد دیگر من این بوده که تونستم به مردم ثابت کنم که نتورک خوب هم در ایران وجود داره که هم محصولات با کیفیت و هم درآمد فوق العاده داشته باشه ، این یک خدمت به آبروی این صنعت هست که توسط شرکت رادین و به دست ما در حال گسترش هست.
8-یکی از تلخ ترین تجربه های خودتان را در راه رسیدن به اهداف تان برایمان تعریف کنید؟
البته برای زمان خودش تلخ بوده و الان خاطره ش برای من شیرینه چون درس های بزرگی گرفتم.اما تلخ ترین لحظات کاری من هنگامی بود که تازه در رادین استارت زده بودم ، متاهل بودم ، هر شغلی نمیتونستم انتخاب کنم چون نمیخواستم مانع نتورکم بشه ، فشار خانواده وحشتناک زیاد بود و هر روز درگیری داشتیم و اصرار داشتن که من نتورک رو کنار بگذارم ، درآمدی نداشتم و به خاطر تجربه شرکت های قبلی کمتر کسی ازم محصول میخرید چه برسه به اینکه بخواد باهام همکار بشه و جالب این بود که تمام این فشار ها فقط با تصمیم کنار گذاشتن نتورک از بین میرفت حتی پدرم حاضر بود در صورت رهاکردن نتورک مغازه خودش تو بازار رو بهم بده که کار کنم. و با همه اینها آپلاینم هم از کار کنار کشید و توی بندر تنها موندم. اما الان خوشحالم که جا نزدم.
9-شیرین ترین لحظه خود را از همکاری با رادین برایمان تعریف کنید؟
لحظات شیرین زیاد بوده ولی نزدیک شدن درآمدم به 9 میلیون تومان و نوید عبور از 10 میلیون تومان در آینده برام خیلی لذت بخش بود ، بیشتر به این دلیل که تونستم به بقیه ثابت کنم که نتورک مارکتینگ فوق العاده اس و اونها اشتباه میکردن
10-از نگاه شما بازاریابی شبکه ای یعنی.........؟
بزرگترین مدرسه انسان سازی دنیا
11-به عنوان سخن آخر چه پیامی به خوانندگان این مصاحبه دارید؟
پیامم اینه که اگر واقعا به دنبال موفقیت بی نهایت هستید ، نتورک شما رو میسازه تاشما پول و اعتبار و شهرت یا هرچه میخواهید بسازید پس واردش بشید و وقتی وارد شدید هرکاری میکنید بکنید فقط جا نزنید چون بی دست و پا ترین افراد هم اینجا میتونن تغییر کنن.
در نهایت تشکر میکنم از استادم آقای میلاد حبیب اللهی که راهنمای من بودن و هستن.
تشکر میکنم از تیم فروش خوبم و راهبر های مجموعه ام ، آقای یحیی رحماندوست،اسما نظری،حمید خاموشی،حبیبه رزم آهنگ و همه عزیزانی که در مجموعه این افراد هستند که به دلیل تعداد بالاشون نمیشه اسم شون رو بیارم اما در قلبم هستند.