مصاحبه با برترین ها


مصاحبه با آقای سجاد احمدی،رتبه ی برتر شبکه سازی در دوره های متوالی و عضو منتخب در همایش های تقدیر از برترین ها و همچنین عضو باشگاه میلیونرها

1-لطفا خودتان را معرفی کنید ؟
متولد 1372/9/21 ساکن شیراز  و متاهل هستم  از شهریور 96 همکاری خودم رو با شرکت رادین شروع کردم.
2-نحوه آشنایی شما با شرکت نیک پوشان رادین رو برامون تعریف کنید ؟

همیشه باورم این بوده که مهمترین و موثر ترین شخصی که داخل بازاریابی شبکه ای میتونه در تصمیمات درست بهت کمک کند، اسپانسر شخص است. من از طریق کانال و پیج اینستاگرام استاد میلاد حبیب اللهی را دنبال میکردم. یک مدت بود که تیمم داخل شرکت قبل به چالش حمایتی از جانب شرکت دچار شده بود. تا اینکه یک روز اسپانسرم تاپ لیدر حسینی خبر از یک شرکت خوب را بهمون داد که از لحاظ پلن، محصول و استراتژی دقیقا همان چیزی بود که دنبالش میگشتیم. علاوه بر تمام اینها هد لگ شرکت هم استاد میلاد حبیب اللهی بود. اونجا بود که با کمک تاپ لیدر حسینی تصمیم گرفتیم که ادامه راه را با رادین همراه باشیم.
3-آیا قبل از پیوستن به شرکت نیک پوشان رادین دارای سابقه فعالیت بازاریابی شبکه ای در شرکت دیگری بودید ؟
بله، از اسفند 94 با شرکت بیز آشنا شدم.
4-با توجه به اینکه شما جز برترین شبکه سازان شرکت رادین هستید ، رمز موفقیت خودتان در رعایت کردن چه اصولی میبینید ؟
بازاریابی شبکه ای صنعتی است که دخیل کردن نظرات شخصی بدون تجربه سبب توقف رشد تیم میشود و خیلی ها فکر می کنند که می توانند نظراتی که داخل بازار سنتی کاربرد دارد را در این صنعت وارد کنند. از دیدگاه من رمز موفقیت، در داشتن سیستم و مشورت با خط آپلاین در هر جایگاهی که هستی است ( به راستی که این دو برای من معجزه کرده اند) و در کنار این موارد همیشه باید صدد ساختن افرادی بهتر از خودت در تیم باشیم.
5-شما در طول هفته چه اقداماتی را چند بار تکرار می کنید که منجر به این نتایج درخشان شده است ؟
اقداماتمان در طول هفته شامل دو بخش است. بخش اول: اقداماتی که باعٍث رشد خودم، معرفی محصول و تجارتم می شود (که در طول هفته به صورت میانگین خواندن دو کتاب و 30-40 تا پیشنهاد محصول و تجارت )بخش دوم: اقداماتی که باعث ساختن راهبران تیم که جزء سرمایه های تیم هستند با برگزاری کارگاه ها، جلسات و دورهمی و....انجام میدهم.
6-ویژگی های یک شبکه ساز برتر از نگاه شما چیست ؟
کلا سه دسته نتورک داریم: 
نتورک سنتی: فرد فقط به فکر ادم اوردن و تیم سازی است.
نتورک مدرن: فرد فقط روی خودش کار میکند.
نتورک حرفه ای: شخص هم فکر رشد شخصیتی و فکری و بالابردن اقدامات خودش است و هم بفکر ساختن تیم و تربیت راهبرانی قوی تر از خودش است.به نظر من یک شبکه ساز در مرحله اول باید خودش را در دسته سوم قرار دهد، بعد از این مرحله نکته کلیدی وطلایی که وجود دارد این است که شخص شبکه ساز باید نسبت به پیاده سازی سیستم، برنامه ها و اصول تیم استمرار داشته باشد. و تا جا که میتواند در مسیر خود شل کن، سفت کن نداشته باشد. بنظر من با انجام موارد بالا شبکه ساز موفقیت خودش رو تضمین میکند.

7-تا کنون از همکاری با رادین چه دستاوردهایی داشتید ؟
بهترین و مهم ترین دستاورد من ایجاد حس خوب، به همراه پول خوب برای تیمم بوده است و هیچ حسی بالاترین از این حس برای من نیست. در کنار این مورد توانستم زندگی خودم را 180 درجه از لحاظ مالی و شخصی تغییر بدم. و به واسطه رادین نگاه اطرافیان را به خودم به عنوان یک کارافرین عوض کنم و در کنار همه این دستاورد ها با استفاده از محصولات تونستم موهای خودم رو پرپشت کنم.
8-یکی از تلخ ترین تجربه های خودتان را در راه رسیدن به اهدافتان را برایمان تعریف کنید.
تجربه های تلخ زیادی هست اما اون تجربه ای که روح ادمی را ازار میدهد، سخت ترین و تلخ ترین تجربه هاست.ماه های اول کارم بود متاسفانه خانواده با کار کردن من توی این کسب و کار مخالف بودن. یک روز که از لحاظ مالی خیلی تحت فشار بودم تا این حد که کلا 250 تک تومنی داشتم. حدود سه روز در شهر بوشهر کار میکردم بدون اینکه چیزی بخورم. از لحاظ روحی و اعتماد به نفس بسیار افت کرده بودم. تا اینکه به خانه پدری برگشتم. نمیدونم چیشد و چطوری کار به بحث کشیده شد و مادرم تقریبا چند هفته بخاطر اینکه من داشتم این تجارت را انجام می دادم باهام قهر کرد و همیشه سرکوفتش رو بهم میزد این آزاردهنده ترین و تلخ ترین تجربه من بود. چون تمام هدفم خوشحال کردن پدر و مادرم بود. ولی خوشبختانه بخاطر تلاش های خودم، اعتماد به تیمم و وجود رادین الان اون احساس بد تبدیل به افتخار شد.

9-شیرین ترین لحظه خود را از همکاری با رادین را برایمان تعریف کنید.
شیرین ترین لحظه زمانی بود که جشن تقدیر از برترین های رادین حدود 50% از کسانی که ازشون تقدیر شد توی تیم من بودن و اون لحظه به کل بچه هام افتخار کردم. البته این فقط شیرینی شروع راه بود و بزودی هم این درصد هم تغییر خواهد کرد.
10-از نگاه شما بازاریابی شبکه ای یعنی ....................؟
دانشگاه انسان سازی. که اگر هر ترم تغیرات را درون خودت ایجاد کردی، برنده ای!
11-به عنوان سخن آخر چه پیامی به خوانندگان این مصاحبه دارید ؟
شاید خلیا این روزها بگن که شرایط سخته و واقعا نمیشه دست به خیلی کارها زد ولی دوست دارم که با تمام وجودم یک جمله را به تمام مخاطب های عزیزم بگم، به جرات اگر دوره ای توی کل عمرت باشد که کارافرین ها ظهور کنند اون دوره دقیقا همین دوره ای هست که داخلش قرار داری و خوشبختانه این توسط رادین برای همه ماها راحتتر شده است. ازت می خوام که با تمام وجود به این فرصت استثنایی بچسبی و تحت هیچ حالتی تا زمان رسیدن به موفقیت رها نکنی و توی این مسیر هر کمکی از دست من بر بیاد با جان و دل برایت انجام میدهم.سرباز لیست اهداف تمام اعضای تیمم هستم. شاگرد با افتخار اسپانسرم هستم و خدمتگزار تمام اعضای تیم کراس هام هستم.

در پایان تشکر میکنم از همراه همیشگی زندگیم همسر عزیزم که هیچ وقت توی چاش ها تنهام نذاشت و با تمام وجود ایستاد که با هم طعم موفقیت را بچشیم.تشکر میکنم از پدر و مادر عزیزم که مثل کوه پشتم بودند. تشکر ویژه از دو استاد و دو اسطوره زندگیم استاد میلاد حبیب اللهی و تاپ لیدر مسعود حسینی که تمام آنچه که در این صنعت هستم حاصل آموزش ها و تلاش های است که این عزیزان بی وقفه و بدون هیچ چشم داشتی نسبت بهم داشتند.تشکر میکنم از جناب دکتر محمودی عزیز و همچنین خانم محمدپور و سایر عوامل که با تمام وجود تلاش میکنند که رادینی متفاوت از تمام شرکت ها داشته باشیم و تشکر ویژه از تک تک راهبرهای تیمم که وجودشان برام افتخاره و به لحظه لحظه بودنشان افتخار میکنم. و همینطور تک تک دوستانی که دست یا علی دادند به دست راهبرای تیم تا بتونیم باهم این مسیر لذت بخش را بپیماییم.

پیروز و موفق باشید.