مصاحبه با برترین های رادین


مصاحبه با آقای نورالدین توحیدی،رتبه ی برتر شبکه سازی در دوره های متوالی و عضو منتخب در همایش های تقدیر از برترین ها و همچنین عضو باشگاه میلیونرها

1.لطفا خودتان را معرفی کنید ؟

اینجانب نورالدین توحیدی متولد 62/3/10 ساکن شهر تبریز، متاهل هستم و فارغ التحصیل مهندسی هوافضا از دانشگاه صنعتی شریف و آذر ماه سال 95 در شرکت رادین ثبت نام و شروع به فعالیت کردم.

 

2.نحوه آشنایی شما با شرکت نیک پوشان رادین رو برامون تعریف کنید ؟

با توجه به شناخت دیرینه ای که از آقای میلاد حبیب اللهی داشتم کاملا برایم واضح و شفاف بود که هیچ وقت دنبال منافع شخصی شان نیست و منافع اعضای تیم در الویت اول کاری شان بود. لذا وقتی از محصولات و طرح درآمدزایی شرکت رادین برایم تشریح کردند،  آن احساس رسیدن به هدفهام در شرکت رادین را خیلی بهتر لمس و درک کردم و مشتاقانه از شرکت تکسو جدا و در شرکت رادین فعالیتم را شروع کردم.

 

3. آیا قبل از پیوستن به شرکت نیک پوشان رادین دارای سابقه فعالیت بازاریابی شبکه ای در شرکت دیگری بودید ؟

بله قبلا در شرکت های نیوشانیک و تکسو نیز به عنوان دایرکت آقای حبیب اللهی افتحار فعالیت در بازاریابی شبکه ای را داشتم و خدا رو شکر میکنم در این مسیر با لیدرم هم فرکانس بودیم.

 

4. با توجه به اینکه شما جز برترین شبکه سازان شرکت رادین هستید ، رمز موفقیت خودتان در رعایت کردن چه اصولی می بنید ؟

وقتی از محصولات دکتر خوشرج شرکت رادین چند مدتی خودم و همسرم استفاده کردیم نتایج و تاثیر خوبی از محصولات دیدیم و همین قضیه باعث شده که ما تشویق شدیم حس خوبمان را با اطرافیان به اشتراک بگذاریم و روز به روز به تعداد مشتریانمون زیادتر و به حدی رسید که محصول کم میاوردیم. احساس شایستگی و تصور یک زندگی خوب باعث شد که از حالت سکون خارج و برای هدفهام تلاش کنم و هر کجا کم می آوردم به خدا توکل و امید داشتم که خدا مسیر رو برام مهیا میکنه و جای نگرانی نیست. هر کاری نیاز باشه انجام میدم تا به هدفهام برسم چه فروش محصولات و چه تیم سازی. پایبندی به آموزشهای لیدرم و سپس تکثیر همین آموزشها در تیمم منجر به رشد و موفقیتم شد.

 

5. شما در طول هفته چه اقداماتی را به چند بار تکرار می کنید که منجر به این نتایج درخشان شده است ؟

با آموزشهایی لیدرم سعی میکردم روزانه احساس خوبم از محصولات و طرح درآمدزایی شکت رادین را به 5 نفر منتقل و تشریح کنم همین برنامه را در طول هفته مرتب انجام میدهم و دیگه برام سخت نیست. مسلما هر فکر و عمل را به مدت 21 روز تکرار کنیم بعدش ذهنمون بدون هیچ مقاومتی همان عمل رو تکرار خواهد کرد و با گذر زمان به نتایج بزرگ خواهیم رسید. در این راه نیاز به صبر زیاد و امید هست تا آنچه را که کاشتیم محصولش را درو کنیم. داشتن هدفهای در دسترس باعث میشود نسبت به برنامه های روزانه و هفتگی متعهد باشیم.

 

6. ویژگی های یک شبکه ساز برتر از نگاه شما چیست ؟

تکرار کارهای کوچک به دفعات زیاد منجر به خلق نتایج بزرگ میشه. همانطور که افراد برتر در هر زمینه ای مثل آهنگسازی، جراحی، خلبانی، فوتبال و ..... یک شبه مهارت کسب نکرده اند بلکه برای رشد و شکوفایی استعدادهایشان یک روش را هزاران بار به صورت ذهنی و عملی تمرین و تکرار کرده اند و برایشان این امر تبدیل به لذت و تفریح شده است. ویژگی های شبکه ساز برتر؛ اول شاد و شکرگزار باشه، دوم به توانایی های خودش باور داشته باشه و سوم برای خلق نتایج عالی خوش بین باشه و چهارم برنامه روزانه داشته باشه.

 

7. تا کنون از همکاری با رادین چه دستاوردهایی داشتید ؟

دستاوردها هم معنوی بوده و هم مادی. از جمله، بخشش جزئی از درآمدم به موسسات خیریه و کمک به دوستانم که میخواستن با فعالیت در شرکت رادین به هدفهاشون برسند. با درآمدهای حاصل از رادین توانستم چندتا از آرزوهام رو تیک بزنم از جمله خرید ماشین ایکس 22 اتومات لاکچری و خرید کولر گازی برای منزلم و همچنین تجربه مسافرتهای عالی و رستورانهایی که من و همسرم دوست داشتیم

 

8. یکی از تلخ ترین تجربه های خودتان را در راه رسیدن به اهدافتان را برایمان تعریف کنید

قبلا برا اهدافم؛ مسیر و زمان مشخص میکردم که این امر باعث میشد وقتی به هدفم در زمان مشخص یا از مسیر دلخواه نمی رسیدم دلسرد و ناامید شوم. با آموزشهای لیدرم به این نتیجه رسیدم که هدف رو مشخص کنم ولی زمان و مسیر رو مشخص نکنم. مثل ساخت لامپ توسط ادیسون که خودش هم نمیدونست چقدر زمان میبره و از کدوم مسیر میتونه لامپی رو بسازه که نور مفید تولید کنه مسیر اولی، دومی، سومی،.... یا هزارمی، ولی از انجام کارش خیلی لذت میبرد شاید برا بقیه خسته کننده بود. اگر از انجام کار لذت ببرم و کار رو به تفریح تبدیل کنم اونموقع خود به خود به مسیری هدایت میشوم که منجر به خلق اهدافم شوم که خیلی برام سخت نیست.

 

9. شیرین ترین لحظه خود را از همکاری با رادین را برایمان تعریف کنید

اینکه همسرم در این کار کنارم هست و همواره تشویق و کمکم میکنه که هر روز بیشتر پیشرفت کنیم. همچنین احساس رضایتمندی در اعضای خانواده کارآفرین رادین خیلی لذتبخش و شیرین هست و اینکه اعضای تیمم به راحتی به درآمدهایی خوبی رسیدن که براشون ضروری بود..

 

10. از نگاه شما بازاریابی شبکه ای یعنی ....................؟

بازاریابی شبکه ای یعنی ساختن خودم خودم خودم. هر فرد در این تجارت به اندازه ای رشد و تعالی پیدا میکنه که روی باورها و مهارتهای خودش کار میکنه.

 

11. به عنوان سخن آخر چه پیامی به خوانندگان این مصاحبه دارید ؟

 به خاطر اثربخشی و کیفیت بالای محصولات، ارسال به موقع سفارشات و طرح درآمدزایی عالی شرکت رادین از مدیریت جناب آقای محمودی تشکر و قدردانی میکنم. همچنین ازبالاسری محبوبم آقای حبیب اللهی و دایرکتهام آقای عزیزنژاد، آب برین، زلفی، حسین زاده و خانم موسوی و کمالی که در این راه به من اعتماد کردند و برای هدفهاشون تلاش کردند قدردانی میکنم. در پایان از همسر عزیزم که برای رسیدن به هدفهامون کمک می کنند بسیار سپاسگزارم.